MUNDIAL 2018: Ακολουθήστε τα προγνωστικά μας!

Πρεμιέρα του Παγκοσμίου κυπέλλου σήμερα και ξεκινάμε να σας δίνουμε τα προγνωστικά μας για τις αναμετρήσεις τις εκάστοτε ημέρας μέχρι και τον τελικό. Όχι δεν είμαστε ούτε ειδήμονες, ούτε πολύξεροι, ούτε μάγοι αλλά ούτε και γκουρού. Απλές ρεαλιστικές προβλέψεις θα κάνουμε έτσι για το… “παιχνίδι”
Για ένα μήνα λοιπόν η καρδιά του ποδοσφαίρου χτυπά στη Ρωσία και εμείς δεν έχουμε παρα να ακολουθήσουμε το ρυθμό της.
Κάθε μέρα θα βλέπετε τις προτάσεις του takisonair.gr εδώ. Καλή επιτυχία!

ΠΡΟΓΝΩΣΤΚΑ – MUNDIAL 2018

Πέμπτη 14/6, ΕΡΤ1, 18:00, Ρωσία- Σαουδική Αραβία | Πρόταση: UNDER (χαμένο)

Παρασκευή 15/6, ΕΡΤ1, 15:00, Αίγυπτος-Ουρουγουάη | Πρόταση: 2 (κερδισμένο)
Παρασκευή 15/6, ΕΡΤ1, 18:00, Μαρόκο-Ιράν | Πρόταση: UNDER (κερδισμένο)
Παρασκευή 15/6, ΕΡΤ1, 21:00, Πορτογαλία-Ισπανία | Πρόταση: x2 (κερδισμένο)

Σάββατο 16/6, ΕΡΤ1, 13:00, Γαλλία-Αυστραλία | Πρόταση: 1 (κερδισμένο)
Σάββατο 16/6, ΕΡΤ1, 16:00, Αργεντινή-Ισλανδία | Πρόταση: 1 (χαμένο)
Σάββατο 16/6, ΕΡΤ1, 19:00, Περού-Δανία | Πρόταση: OVER (χαμένο)
Σάββατο 16/6, ΕΡΤ1, 22:00, Κροατία-Νιγηρία | Πρόταση: UNDER (κερδισμένο)

Κυριακή 17/6, ΕΡΤ1, 15:00, Κόστα Ρίκα-Σερβία | Πρόταση: 1Χ
Κυριακή 17/6, ΕΡΤ1, 18:00, Γερμανία-Μεξικό | Πρόταση: g/g
Κυριακή 17/6, ΕΡΤ1, 21:00, Βραζιλία-Ελβετία | Πρόταση: 1

Δευτέρα 18/6, ΕΡΤ1, 15:00, Σουηδία-Νότια Κορέα
Δευτέρα 18/6 ΕΡΤ1, 18:00, Βέλγιο-Παναμάς
Δευτέρα 18/6, ΕΡΤ1, 21:00, Τυνησία-Αγγλία

Τρίτη 19/6, ΕΡΤ1, 15:00, Κολομβία-Ιαπωνία
Τρίτη 19/6, ΕΡΤ1, 18:00, Πολωνία-Σενεγάλη
Τρίτη 19/6, ΕΡΤ1, 21:00, Ρωσία-Αίγυπτος

Τετάρτη 20/6, ΕΡΤ1, 15:00, Πορτογαλία-Μαρόκο
Τετάρτη 20/6, ΕΡΤ1, 18:00, Ουρουγουάη-Σαουδική Αραβία
Τετάρτη 20/6, ΕΡΤ1, 21:00, Ιράν-Ισπανία

Πέμπτη 21/6, ΕΡΤ1, 15:00, Δανία-Αυστραλία
Πέμπτη 21/6, ΕΡΤ1, 18:00, Γαλλία-Περού
Πέμπτη 21/6, ΕΡΤ1, 21:00, Αργεντινή-Κροατία

Παρασκευή 22/6, ΕΡΤ1, 15:00, Βραζιλία-Κόστα Ρίκα
Παρασκευή 22/6, ΕΡΤ1, 18:00, Νιγηρία-Ισλανδία
Παρασκευή 22/6, ΕΡΤ1, 21:00, Σερβία-Ελβετία

Σάββατο 23/6, ΕΡΤ1, 15:00, Βέλγιο-Τυνησία
Σάββατο 23/6, ΕΡΤ1, 18:00, Νότια Κορέα-Μεξικό
Σάββατο 23/6, ΕΡΤ1, 21:00, Γερμανία-Σουηδία

Κυριακή 24/6 ΕΡΤ1, 15:00, Αγγλία-Παναμάς
Κυριακή 24/6 ΕΡΤ1, 18:00, Ιαπωνία-Σενεγάλη
Κυριακή 24/6, ΕΡΤ1, 21:00, Πολωνία-Κολομβία

Δευτέρα 25/6, ΕΡΤ1, 17:00, Ουρουγουάη-Ρωσία
Δευτέρα 25/6 ΕΡΤ2, 17:00, Σαουδική Αραβία-Αίγυπτος
Δευτέρα 25/6, ΕΡΤ1, 21:00, Ισπανία-Μαρόκο
Δευτέρα 25/6, ΕΡΤ2, 21:00, Ιράν-Πορτογαλία

Τρίτη 26/6, ΕΡΤ1, 17:00, Δανία-Γαλλία
Τρίτη 26/6, ΕΡΤ2, 17:00, Αυστραλία-Περού
Τρίτη 26/6, ΕΡΤ1, 21:00, Νιγηρία-Αργεντινή
Τρίτη 26/6, ΕΡΤ2, 21:00, Ισλανδία-Κροατία

Τετάρτη 27/6, ΕΡΤ1, 17:00, Νότια Κορέα-Γερμανία
Τετάρτη 27/6, ΕΡΤ2, 17:00, Μεξικό-Σουηδία
Τετάρτη 27/6, ΕΡΤ1, 21:00, Σερβία-Βραζιλία
Τετάρτη 27/6, ΕΡΤ2, 21:00, Ελβετία-Κόστα Ρίκα

Πέμπτη 28/6, ΕΡΤ1, 17:00, Σενεγάλη-Κολομβία
Πέμπτη 28/6, ΕΡΤ2, 17:00, Ιαπωνία-Πολωνία
Πέμπτη 28/6, ΕΡΤ1, 21:00, Αγγλία-Βέλγιο
Πέμπτη 28/6, ΕΡΤ2, 21:00, Παναμάς-Τυνησία

Σάββατο 30/6, ΕΡΤ1, 17:00, Φάση των «16»
Σάββατο 30/6, ΕΡΤ1, 21:00, Φάση των «16»

Κυριακή 1/7, ΕΡΤ1, 17:00, Φάση των «16»
Κυριακή 1/7, ΕΡΤ1, 21:00, Φάση των «16»

Δευτέρα 2/7, ΕΡΤ1, 17:00, Φάση των «16»
Δευτέρα 2/7, ΕΡΤ1, 21:00, Φάση των «16»

Τρίτη 3/7, ΕΡΤ1, 17:00, Φάση των «16»
Τρίτη 3/7, ΕΡΤ1, 21:00, Φάση των «16»

Παρασκευή 6/7, ΕΡΤ1, 17:00, Προημιτελικός
Παρασκευή 6/7, ΕΡΤ1, 21:00, Προημιτελικός

Σάββατο 7/7, ΕΡΤ1, 17:00, Προημιτελικός
Σάββατο 7/7, ΕΡΤ1, 21:00, Προημιτελικός

Τρίτη 10/7, ΕΡΤ1, 21:00, Ημιτελικός

Τετάρτη 11/7, ΕΡΤ1, 21:00, Ημιτελικός

Σάββατο 14/7, ΕΡΤ1, 17:00, Αγώνας για θέσεις 3-4

Κυριακή 15/7, ΕΡΤ1, 18:00, Τελικός